Реле напруги серії "Бар’єр"

Захищена "Бар’єром" Ваша побутова техніка буде служити довго й надійно!

Серія пристроїв захисту електроживлення "Бар’єр" розроблена спеціально для конкретного виду побутової техніки з врахуванням рекомендованого часу затримки ввімкнення tзв та максимальної потужності навантаження Pmax. Пропонуємо Вашій увазі наступні модифікації захисного обладнання:

  • "Бар’єр-2ПЗФ-р" — для радіоапаратури (tзв = 10 c, Pmax = 2200 Вт);
  • "Бар’єр-2ПЗФ-х" — для холодильників (tзв = 180 c, Pmax = 2200 Вт);
  • "Бар’єр-2ПЗФ-с" — для пральних машин (tзв = 5 c, Pmax = 2200 Вт);
  • "Бар’єр-2ПЗФ-г" — для газових котлів (tзв = 1 c, Pmax = 2200 Вт).

Спеціалізовані захисні реле напруги серії "Бар’єр" призначені для автоматичного вимкнення різноманітної домашньої та офісної побутової техніки від мережі змінного струму напругою 220 В при аварійному підвищенні чи пониженні напруги в ній. Після повернення напруги в межі норми захисний пристрій, після затримки, підключається до мережі знову.

На даній серії захисних пристроїв "Бар’єр" верхній і нижній пороги робочої напруги, час затримки ввімкнення запрограмовані виробником і не можуть бути змінені користувачем. Контактна вилка на цій серії реле виконана відповідно до ГОСТу, що дає можливість вмикати їх у розетки з діаметром отвору 4 мм.

barier-ua.jpg

Серія "Бар’єр" виконана на мікропроцесорі фірми ATMEL з аналогово-цифровим перетворювачем. Індикація режиму роботи — триколірний світлодіод. При спрацьовуванні пристрою по нижній межі — індикатор загоряється червоним кольором, при спрацьовуванні по верхній межі — жовтим кольором. При нормальній напрузі мережі індикатор горить зеленим кольором. При відліку часу затримки індикатор працює в переривчастому режимі, а колір відповідає попередньому стану мережі. Тобто при виході зі зниженої напруги мережі — колір червоний, а із завищеної — жовтий. Силовий комутуючий елемент — електромагнітне реле. Пристрій містить фільтр імпульсної перешкоди, котрий захищає електронні компоненти обладнання від пробою.

Пристрій постачається з наступними заводськими установками, котрі підходять для більшості типів апаратури: нижній поріг — 170 В, верхній поріг — 250 В. Всі вироби проходять випробування при напрузі 550 В.


150,00 грн.
Кількість на складі: Необмежено

Спеціалізований пристрій захисту від перепадів напруги для радіоапаратури (комп'ютерна техніка, оргтехніка, телевізори, аудіо-відеоплеєри, тюнери тощо) потужністю не більше 2200 Вт.

150,00 грн.
Кількість на складі: Необмежено

Спеціалізований пристрій захисту від перепадів напруги для холодильників (холодильники, морозильні камери, холодильне устаткування магазинів тощо) потужністю не більше 2200 Вт.

150,00 грн.
Кількість на складі: Необмежено

Спеціалізований пристрій захисту від перепадів напруги для пральних машин (пральні машини, водонагрівні бойлери, електродуховки, хлібопічки тощо) потужністю не більше 2200 Вт.

150,00 грн.
Кількість на складі: Необмежено

Спеціалізований пристрій захисту від перепадів напруги для газових котлів (газові котли, газові плити та інше газове устаткування з автоматикою) потужністю не більше 2200 Вт.