Реле напруги "Бар’єр-D-10"

Захищена "Бар’єром" Ваша побутова техніка буде служити довго й надійно!

Універсальний пристрій захисту побутової техніки від перепадів напруги для радіоапаратури, холодильників, пральних машин, газових котлів та іншої побутової техніки потужністю не більше 2200 Вт.

Універсальні захисні реле напруги серії "Бар’єр-D" призначені для автоматичного вимкнення різноманітної домашньої та офісної побутової техніки від мережі змінного струму напругою 220 В при аварійному підвищенні чи пониженні напруги в ній. Після повернення напруги в межі норми захисний пристрій, після затримки, підключається до мережі знову.

На пристроях захисту електроживлення серії "Бар’єр-D" користувач має можливість встановлювати нижній і верхній поріг вимкнення та час затримки при ввімкненні. Також можна задати режим роботи "Ручний", при якому пристрій перетворюється у вимикач. Цей режим роботи може знадобитися при ввімкненні-вимкненні пристроїв з відсутнім вимикачем.

Серія "Бар’єр-D" виконана на мікропроцесорі фірми ATMEL з аналогово-цифровим перетворювачем. Конструкція підключення трьохпровідна відповідно до вимог євростандартів і має заземлюючий контакт. Індикація режиму роботи — трьохзнаковий семисегментний світлодіодний індикатор. Зміна порогів, часу затримки та інших параметрів виконується за допомогою трьох кнопок. Силовий комутуючий елемент — електромагнітне реле. Пристрій містить фільтр імпульсної перешкоди, котрий захищає електронні компоненти обладнання від пробою.

Пристрій постачається з наступними заводськими установками, котрі підходять для більшості типів апаратури: нижній поріг — 170 В, верхній поріг — 250 В, затримка при ввімкненні — 5 с. Всі вироби проходять випробування при напрузі 550 В.

Ціна: 275,00 грн.
Гарантійні зобов'язання
Гарантійний термін експлуатації: 12 міс.
Габаритні розміри й вага
Довжина корпусу обладнання: 135 мм
Ширина корпусу обладнання: 78 мм
Висота корпусу обладнання: 53 мм
Вага обладнання нетто: 130 г
Технічні параметри
Номінальна напруга мережі: 220 В
Максимальна напруга мережі: 500 В
Макс. потужність навантаження: 2200 Вт
Потужність, споживана пристроєм: 18 Вт
Час спрацювання при вимкненні: 50 мс
Відображення напруги мережі: 60...450 В
Точність показів вольтметра: 5 В
Заводські установки
Нижній поріг вимкнення: 170 В
Верхній поріг вимкнення: 250 В
Затримка при вмиканні: 5 с
Налаштування користувача
Нижній поріг вимкнення: 130...215 В
Верхній поріг вимкнення: 225...270 В
Затримка при вмиканні: 0...600 с
Кількість на складі: Необмежено
Кількість: