Ультразвуковий відлякувач собак

З нашим відлякувачем злі собаки втікають геть!

Ультразвуковий відлякувач собак — це гуманний спосіб відігнати недружелюбно налаштовану собаку від Вас, Вашої дитини або від Вашої домашньої тварини. Найкомпактніший портативний відлякувач серед аналогів!

Відлякувач може бути необхідний дітям, жінкам, перехожим, спортсменам-бігунам, велосипедистам, дачникам, грибникам, листоношам, мисливцям, собаківникам, а також всім іншим особам, які відчувають необхідність мати сучасний засіб захисту від агресивних собак.

Відлякувач собак Ви також можете застосовувати при дресируванні собак для закріплення команд ФУ, НЕ МОЖНА (за Павловим — при команді голосом або жестом Ви вмикаєте відлякувач для закріплення стійких рефлексів у тварини).

При загрозі нападу собаки, спрямуйте прилад на тварину і, натиснувши на кнопку, повільно змінюйте напрямок випромінювання, щоб знайти найбільш дієвий сектор впливу. Звук не завдає шкоди психіці собаки. Відлякувач собак — пристрій спрямованої дії, його ефективна дальність в межах прямої видимості становить не більше 5 метрів. Дія його базується на випромінюванні дуже гучного звуку в тому діапазоні, який не чують люди, але добре сприймається багатьма тваринами, в тому числі й собаками. Собаці стає некомфортно, і вона обирає за краще піти геть.

Увага! Не направляйте пристрій на органи слуху людини з близької відстані, оскільки ультразвук може створити вплив, наслідками якого буде "дзвін" у вухах, головний біль тощо. Не використовуйте прилад проти собаки, яка спокійно пробігає або мирно лежить — ви можете викликати її неоднозначну реакцію.

Основна особливість приладу — мініатюрні розміри. Це безумовно, перевага, оскільки відлякувач доводиться весь час носити з собою.

Ціна: 299,00 грн.
Гарантійні зобов'язання
Гарантійний термін експлуатації: 12 міс.
Термін служби обладнання: 10 років
Габаритні розміри й вага
Довжина корпусу обладнання: 78 мм
Діаметр корпусу обладнання: 22 мм
Вага приладу без батареї нетто: 22 г
Вага приладу з батареєю нетто: 30 г
Технічні параметри
Упевнена зона дії приладу, не більше: 5 м
Частота випромінюваного сигналу: 25 кГц
Потужність випромінювання (1,0 м): 110 дБ
Живлення пристрою
Батарея 12 В (тип 23А – алкалінова): 1 шт.
Техніка безпеки
Направляти прилад на людей: заборонено!
Наводити на спокійних собак: заборонено!
Кількість на складі: Необмежено
Кількість: