Реле напруги серії "Бар’єр-D"

Захищена "Бар’єром" Ваша побутова техніка буде служити довго й надійно!

Наші реле напруги "Бар’єр" надійно захистять від небезпечних перепадів напруги та раптового пошкодження Вашу дорогоцінну побутову техніку:

  • радіоапаратуру (комп’ютерну техніку, телевізори, тюнери тощо);
  • холодильник, морозильну камеру, холодильне устаткування магазинів;
  • пральну машину, водонагрівний бойлер, електродуховку, хлібопічку;
  • газовий котел, плиту та інше газове устаткування з автоматикою;
  • кондиціонер, вентилятор, електронасос та різні електродвигуни;
  • багато іншого різноманітного електричного устаткування.

Універсальні захисні реле напруги серії "Бар’єр-D" призначені для автоматичного вимкнення різноманітної домашньої та офісної побутової техніки від мережі змінного струму напругою 220 В при аварійному підвищенні чи пониженні напруги в ній. Після повернення напруги в межі норми захисний пристрій, після затримки, підключається до мережі знову.

На пристроях захисту електроживлення серії "Бар’єр-D" користувач має можливість встановлювати нижній і верхній поріг вимкнення та час затримки при ввімкненні. Також можна задати режим роботи "Ручний", при якому пристрій перетворюється у вимикач. Цей режим роботи може знадобитися при ввімкненні-вимкненні пристроїв з відсутнім вимикачем.

barier-d-ua.jpg

Серія "Бар’єр-D" виконана на мікропроцесорі фірми ATMEL з аналогово-цифровим перетворювачем. Конструкція підключення трьохпровідна відповідно до вимог євростандартів і має заземлюючий контакт. Індикація режиму роботи — трьохзнаковий семисегментний світлодіодний індикатор. Зміна порогів, часу затримки та інших параметрів виконується за допомогою трьох кнопок. Силовий комутуючий елемент — електромагнітне реле. Пристрій містить фільтр імпульсної перешкоди, котрий захищає електронні компоненти обладнання від пробою.

Пристрій постачається з наступними заводськими установками, котрі підходять для більшості типів апаратури: нижній поріг — 170 В, верхній поріг — 250 В, затримка при ввімкненні — 5 с. Всі вироби проходять випробування при напрузі 550 В.


299,00 грн.
Кількість на складі: Необмежено

Універсальний пристрій захисту побутової техніки від перепадів напруги для радіоапаратури, холодильників, пральних машин, газових котлів та іншої побутової техніки потужністю не більше 3500 Вт.

275,00 грн.
Кількість на складі: Необмежено

Універсальний пристрій захисту побутової техніки від перепадів напруги для радіоапаратури, холодильників, пральних машин, газових котлів та іншої побутової техніки потужністю не більше 2200 Вт.