Відлякувачі тварин ультразвукові

Миші та щури йдуть до сусідів, а злі собаки втікають геть!

Ультразвукові відлякувачі мишей і щурів призначені для відлякування гризунів в побуті та промисловості. Можуть бути використані в офісних або побутових приміщеннях, а також в гаражах, на складах, сховищах зерна, трюмах кораблів, торговельних підприємствах тощо.

У цьому пристрої застосований генератор безперервно змінної частоти, котрий працює в нечутному для людини ультразвуковому діапазоні. Цей спектр частот справляє негативний вплив на гризунів, паралізує їх можливість спілкування з одноплемінниками і заважає їм орієнтуватися в темряві. Викликає у мишей і щурів почуття тривоги, страху й змушує покинути дану територію. Для профілактики їх повторної появи необхідно вмикати відлякувач на 2-3 дні щотижня.

Результати численних спостережень показали, що гризуни, опромінювані ультразвуком, відчувають наростаючий стрес і залишають приміщення. Термін виходу до чотирьох тижнів. Слід пам'ятати, що новонароджені мишенята і щурята протягом 14 днів після народження глухі й ультразвук не чинить на них впливу.

Також майте на увазі, що в перші дні застосування відлякувача можливе візуальне збільшення кількості гризунів пояснюється тим, що під впливом стресу вони втрачають почуття самозбереження і не ховаються з появою людини. При подальшому використанні пристрою гризуни залишають приміщення за кілька тижнів.

При дотриманні правил експлуатації пристрій безпечний для людей і домашніх тварин, за винятком морських свинок і хом'яків.

repellers-ua.jpg

Ультразвуковий відлякувач собак — це гуманний спосіб відігнати недружелюбно налаштовану собаку від Вас, Вашої дитини або від Вашої домашньої тварини. Найкомпактніший портативний відлякувач серед аналогів!

Відлякувач може бути необхідний дітям, жінкам, перехожим, спортсменам-бігунам, велосипедистам, дачникам, грибникам, листоношам, мисливцям, собаківникам, а також всім іншим особам, які відчувають необхідність мати сучасний засіб захисту від агресивних собак.

Відлякувач собак Ви також можете застосовувати при дресируванні собак для закріплення команд ФУ, НЕ МОЖНА (за Павловим — при команді голосом або жестом Ви вмикаєте відлякувач для закріплення стійких рефлексів у тварини).

При загрозі нападу собаки, спрямуйте прилад на тварину і, натиснувши на кнопку, повільно змінюйте напрямок випромінювання, щоб знайти найбільш дієвий сектор впливу. Звук не завдає шкоди психіці собаки. Відлякувач собак — пристрій спрямованої дії, його ефективна дальність в межах прямої видимості становить не більше 5 метрів. Дія його базується на випромінюванні дуже гучного звуку в тому діапазоні, який не чують люди, але добре сприймається багатьма тваринами, в тому числі й собаками. Собаці стає некомфортно, і вона обирає за краще піти геть.

Не направляйте пристрій на органи слуху людини з близької відстані, оскільки ультразвук може створити вплив, наслідками якого буде "дзвін" у вухах, головний біль тощо. Не використовуйте прилад проти собаки, яка спокійно пробігає або мирно лежить — ви можете викликати її неоднозначну реакцію.

Основна особливість приладу — мініатюрні розміри. Це безумовно, перевага, оскільки відлякувач доводиться весь час носити з собою.


385,00 грн.
Кількість на складі: Необмежено

Ультразвуковий відлякувач мишей УЗВ-002 призначений для відлякування гризунів в промисловості. Рекомендований для використання в нежитлових приміщеннях: гаражах, складах, сховищах зерна тощо.

299,00 грн.
Кількість на складі: Необмежено

Ультразвуковий відлякувач собак — це гуманний спосіб відігнати недружелюбно налаштовану собаку від Вас чи Вашої дитини. Найкомпактніший портативний відлякувач серед аналогів!

285,00 грн.
Кількість на складі: Необмежено

Ультразвуковий відлякувач мишей УЗВ-001 призначений для відлякування гризунів в побуті. Може бути використаний в офісних або житлових приміщеннях, в гаражах, на складах, сховищах зерна тощо.